yonad.cz - ubytujte se snadno

Kontaktujte nás:    formulářem | e-mailem
+420 412 554 286

Výsledky > Praha > Praha > Praha 4 > Botel Racek
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Vybavení a služby

  • Bar
  • Půjčovna kol
  • Internet
  • Parkování
  • Pes
  • Restaurace
  • Terasa

Přijímáme platební karty:

Botel Racek

Podolské nábřeží, 147 00 Praha 4Botel RACEK byl postaven na konci 70 let minulého století v českých loděnicích Mělník jako první ze tří pražských botelů. V roce 1969 byl ukotven na pravém břehu Vltavy v blízkosti Vyšehradské skály a následně uveden do provozu. Lodní těleso botelu bylo postaveno jako třípodlažní plovoucí objekt ocelové konstrukce, který je napojen na městské inženýrské sítě s vlastním plynovým vytápěním.
   
Botel se nachází nedaleko centra Prahy, v místech, kde se jedinečným způsobem snoubí historie s moderní architekturou a je určen k celoročnímu hotelovému a restauračnímu provozu.

Nabízíme jedinečné a příjemné ubytování, ve stylově zařízených kajutách s překrásným výhledem na Prahu a Vyšehradskou skálu.

V blízkosti naleznete plavecký stadion a sportovně zábavní areál „Žluté lázně“.

Díky své poloze je Botel RACEK ideálním výchozím bodem pro nejrůznější aktivity. Bezprostřední blízkost stanice metra a tramvají Vám umožní dopravit se během několika málo okamžiků k nejvýznamnějším a nejnavštěvovanějším místům historické části Prahy jako jsou Václavské náměstí, Staroměstské náměstí, Karlův most či Královská cesta a to v časovém rozmezí 10 až 15 minut.

Z hotelu je velmi dobré spojení na dálnici D1 ve směru Brno / Vídeň, dálnici D5 ve směru Plzeň / Norimberk a také rychlé spojení na letiště.
                    
Ubytování Botel RACEK

Hotelové pokoje
K dispozici Vám nabízíme romantické ubytování ve standardně zařízených dvoulůžkových kajutách a čtyřlůžkových apartmánech. Celková ubytovací kapacita botelu je 81 dvoulůžkových pokojů a 4 čtyřlůžkové apartmány (dvě samostatné dvoulůžkové ložnice pod uzavřením, společné soc. zařízení), tedy 179 lůžek, umístěných ve dvou podlažích. Všechny pokoje jsou zařízeny v elegantně klasickém stylu a jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem a WC, barevný televizor (SAT-TV),  telefon s přímou provolbou.

Botel Racek ve svých stylových prostorách třetího podlaží poskytuje rovněž restaurační služby, spojené s širokou nabídkou české i mezinárodní kuchyně, a také útulný bar, kde se dají trávit klidné večery u sklenky dobrého pití.
Snídaně formou švédských stolů v naší hotelové restauraci zaručuje příjemný start Vašeho dne.
V hotelové recepci a restauraci jsme pro Vás instalovali bezplatný přístup na Internet - WI-FI. Během Vašeho pobytu v Praze tak můžete mít neustále přehled.                                                                        
Vaše auto či autobus můžete bezplatně zaparkovat na parkovišti přímo před botelem.
V hotelové recepci jsou kromě jiného k zakoupení i jízdenky městské hromadné dopravy.                 
Rádi Vám budeme nápomocni při zajišťování rezervací a jiných hotelových služeb.
V přátelské osobní atmosféře se již od prvních okamžiků budete cítit velmi příjemně.                   
Naše společnost se těší na Vaši návštěvu na palubě botelu Racek a věří, že při svém pobytu v historické Praze oceníte neobvyklé romantické prostředí, ve kterém celá posádka učiní vše pro to, aby Váš pobyt v Praze a zážitek z nalodění byl co nejpříjemnější.

Botel RACEK je situován 15 minut jihozápadně od centra města s dobrou dopravní dostupností.
Pro naše klienty nabízíme 24 hodin hotelovou dopravu.


Rezervaci ubytování v tomto hotelu proveďte online formulářem (viz níže).
V případě speciálních požadavků (větší počet pokojů, než je v nabídce, firemní pobyty apod.) pište na reservations@yonad.cz nebo volejte +420 412 554 286

 
 
 
 

Copyright © 2006 - 2011 Online Travel Solutions s.r.o.

Online Travel Solutions s.r.o. :

´